פרסום בכל מחיר?

נכתב ב-19 באפריל 2007, 1:32 | על-ידי לירון | קטגוריות: כללי

0

אני אומר לא.

עידו קינן כותב:

לפנות בוקר בדרך הביתה, ממש לפני כמה דקות, ראיתי שכל הפאקינג מכוניות מקינג ג’ורג’, דרך העבודה ועד מרכז בעלי מלאכה מצופות בדוחות של קנסות חנייה. ממתי נותנים קנסות בלילה, אני תוהה, ומסובב את אחד הרפורטים רק כדי לגלות שאיזה חרא חשב שיהיה נורא מגניב לפרסם ככה את הפאב שלו, פאב Penny Lane, שממוקם ברחוב בן יהודה 57 ת”א, לפרטים והזמנות 054-7733718, כתובת אימייל 7.penny.lane@gmail.com.

למרות שמדובר פה לכל הפחות בהטעיה – המודעה עשויה מקנס עירייה מקורי שנסרק, כולל ציון פרטיו של אגף הגבייה במחלקת החנייה של עיריית ת”א – במוקד העירוני 106 אמרו לי שאין להם מה לעשות, והמליצו להתלונן למשטרה (יה רייט).

אם האמרה “לא חשוב איך כתבו את השם שלך, העיקר שאייתו אותו נכון” נכונה או לא אני לא יודע – זה בדיוק מסוג הגימיקים הפרסומיים שמכניסים אנשים לעמוד האחורי של העיתון, או לבלוגים. פרסמתי את הפרטים בכל זאת, כדי שאם אתם הולכים לשם, תדעו שאתם מממנים את הקקות הקטנים שחושבים שזה לגיטימי לחרבן את הבוקר של עשרות בעלי מכוניות, ולו לרגע, בשם הגימיק הפרסומי. וגם כדי לעשות להם פצצת גוגל: צטטו את הסיפור הזה בבלוגים שלכם, ולנקקו אליו על המילים [פאב Penny Lane]. אקטיביזם כסא המחשב מעולם לא היה קל יותר.

בבוקר אסרוק ואעלה לכאן את המודעה.

אין אפשרות לכתוב תגובות.