מזל שיצאתי אידיוט!

נכתב ב-26 בינואר 2007, 14:17 | על-ידי לירון | קטגוריות: כללי

0

שלשום, ראיתי קטעים מהנאום חוצב הלהבות של הנשיא קצב, שבו הוא מפזר כל מני פיסות-מידע ועובדות שמאששות את טענתו שהוא לא אשם, שנטפלים אליו וכו'. אני אמנם לא בקיא בפרטי הפרשה, אבל היה לי ברור שיש שם הרבה שקרים. בעצם, לא ברור, אבל.. סביר. כי בדרך כלל, לא היו נטפלים ככה לנשיא המדינה, שנוהגים בו בכפפות של משי, לרוב (גם התקשורת וגם הממסד). ואז התעצבנתי, כי היה לי ברור לחלוטין שאף אחד לא "ירים את הכפפה" ויפרק את נאום הנשיא לנקודות ויראה איפה הוא שיקר, כי לאף אחד לא אכפת. הוא גם אמר שהוא מבטיח שלא יירשם בספרי ההסטוריה שנשיא של מדינת ישראל הורשע בפלילים. אם וכאשר זה יקרה, אני מאוד אשמח אם מישהו יקרין שוב את הקטע הזה, רק כדי שפוליטיקאים בארץ יבינו שמישהו כן מקשיב למה שהם אומרים ולשקרים שהם מפזרים, ודורש מהם תשובות כשזה לא מתקיים.

בכל מקרה, לענייננו: יצאתי אידיוט! ולמה? כי בסוף, כן פירקו את הנאום והצביעו על כל השקרים והאי-דיוקים שבו, ולא רק במקום אחד! וויינט עשו את זה (באופן חלקי) בשתי כתבות, והכי טוב, חדשות ערוץ 2, החדשות הכי נצפות בארץ,  הקדישו לזה חלק נאה מהמהדורה של אתמול!

אז כן, יצאתי אידיוט, ואני חושב שאני יודע למה, בדיעבד: הוא תקף את ערוץ 2, וחברות תקשורת עצומות ועשירות הן יצור נקמן, לעתים. אני תוהה מה היה קורה אם הוא לא היה תוקף אותם, אולי שתי הכתובת האלו בוויינט היו כל מה שהוא היה מקבל. הייתי רוצה לחשוב שלא.

אין אפשרות לכתוב תגובות.