מחפש מחשב נייד פגום אבל עובד

נכתב ב-22 בדצמבר 2008, 16:44 | על-ידי לירון | קטגוריות: כללי

2

אני מחפש מחשב נייד פגום, אבל שעדיין עובד, שמישהו רוצה להפטר ממנו בחינם.

מה זה פגום? לא אכפת לי מהמסך, מהמקלדת, מהטראקפד וכו'. אם הוא יכול לעשות boot מ-USB, אז גם לא אכפת לי אם הוא בלי הארדדיסק. גם ל אכפת לי אם הסוללה מתה או חסרה.
מה כן צריך לעבוד? המחשב, בתור מחשב (אם אני מחבר לו מסך/מקלדת/עכבר חיצוניים), USB, רשת חוטית, ורצוי גם רשת אלחוטית. חייב להגיע עם מתאם החשמל. כמובן שחיבור המסך חייב לעבוד אם המסך לא עובד… אם אתם לא בטוחים מה בדיוק עובד ומה לא, תכתבו לי גם, אולי אני "אקח את הסיכון".

אני מעוניין רק במחשבים במהירות 1GHz ומעלה. אם המחשב בן 4 שנים או פחות, הוא כנראה סבבה.

אני מוכן, כמובן, לנסוע לאסוף אותו.

מישהו מכיר/שמע?

תודה!

שליט בכל מחיר

נכתב ב-14 בדצמבר 2008, 11:16 | על-ידי לירון | קטגוריות: כללי

17

קראתי ב"נענע" שגם בוגי יעלון אמר משהו על זה שאולי לא ישחררו את גלעד שליט בכל מחיר. הם מנסים להכשיר בציבור את השרץ של להשאיר אותו שם.

הטענות שלהם פתטיות:

  • "זה יעודד עוד חטיפות". אה, כי עכשיו, לפני ששחחררו אותו, הם בכלל לא מתכננים חטיפות. הרי כל עוד לציבור הישראלי יהיה אכפת מחיילים שנחטפו (וזה יהיה נכון בין אם ישחררו את שליט ובין אם לא), יהיה להם "משתלם" לחטוף חיילים, כי יותר משהם רוצים להרוג ישראלים ולשחרר אסירים שלהם, הם רוצים לערער את הישראלים.
  • "הרוצחים שישתחררו ירצחו שוב". מה, כרגע יש לחמאס מחסור בכוח אדם? יש בכלא הישראלי איזה מחבל-על עם כישורי טרוריזם נדירים? עילוי חבלה נדיר? אסטרטג עליון? לא, יש שם אנשים כמוני וכמוך. את ה-bigshots בכל מקרה כמעט אף פעם לא תופסים חיים והם לא מגיעים לכלא. וגם אם לא, הרי כל פעם שמחסלים או כולאים איזה "בעל תפקיד" בחמאס, מישהו מחליף אותו אחרי 3 שניות.
  • "אי אפשר להחזיר אותו הביתה". אפשר גם אפשר. יש "ערוץ" לדיונים עם חמאס, ואם ישחררו את כל האסירים שהם רוצים, (כנראה ש)הם ישחררו את שליט. זה לא כמו המו"מ חיזבאללה שאלוהים ידע מה יהיה שם (ובסוף הם באמת היו מתים). גלעד שליט חי, וצריך להחזיר אותו הביתה.

אני אומר תשחררו אותם, תשחררו את כולם, ושיחנקו שם. רק תביאו אותו הביתה כבר!