פרדוקסוטאור

נכתב ב-28 בינואר 2007, 2:51 | על-ידי לירון | קטגוריות: כללי

3

דימיטרי מרטין, סטנאפיסט מאוד מיוחד, עשה לפני כמה זמן מופע בערוץ קומדי סנטרל, שקטע ממנו היה סרט באנימציה גרועה, על מיתו-זואולוגיה – חקר של חיות שלא קיימות.

הנה הקטע הרלוונטי. ה"חיה" הזו מופיע ב-1:30 דקות לפני סוף הסרט. בכל מקרה, הוא מציג שם יצור בשם "פרדוקסוטאור", שלא מתקיים אם מאמינים בו:

Paradoxotaur

אח"כ הוא מציג כמה צורות אפשריות שחשבו שיכולות להיות ליצור הזה, ואז באה התמונה הזו:

Paradoxotaur girls

וזה כ"כ נכון! באמת אין בחורות כאלו! בגדול ובגסות, אפשר לציין חמישה פרמטרים: יפה, חכמה, מעניינת, שפויה, ופנויה. כולם פרמטרים שאפשר (פחות או יותר) לקרב לכן או לא, או לפחות ל"מספיק" או "לא מספיק". אצל הרוב המוחלט של הבחורות, לא יהיו יותר משלושה מהם בבת אחת. בחורות יפות, חכמות ומעניינות, כמעט תמיד הן מטורפות, או שכבר יש להן חבר. בחורה יפה וחכמה שהיא גם פנויה, או שתהיה מטורפת, או שתהיה משעממת כמו דיקט עם ציצי. בדרך כלל אתה לא נשאר לגלות שהיא שניהם, אחרי שגילית אחד. בחורה שהיא שפויה, חכמה, ומעניינת, או שהיא מכוערת, או שיש לה חבר.

פעם ביובל מגיעה מישהי שהיא גם יפה, גם חכמה, גם מעניינת, גם לא סובלת משום תסביך נחיתות/עליונות ויציבה נפשית, ושגם באורח פלא אף בחור לא תפס אותה קודם… ואותה צריך לשמור לעד, או לפחות עד שאתה מגלה שטעית, והיא פשוט מחביאה את הטירוף טוב מספיק.

עדכון: יוטוב הורידו את הסרט, עדכנתי לגוגל וידאו.

עדכון נוסף: שמתי לינק אחר לגוגל וידאו, הם הורידו את הישן.

עדכון נוסף נוסף: שוב הורידו, שמתי לינק חדש.

תגובות (3)

[…] ושימו לב שהוא גם אומר שיש קבוצה ריקה בשיא של המשיכה המנטלית והפיזית, שזה תואם את התאוריה שלי בפוסט על הפרדוקסוטאור. […]

[…] 7. מבריק. א י תמיד שמח למצוא מישהו שפשוט מ סח את המחשבות שלי. […]

גאוני ביותר, כל כך נכון…